SŁOWA MAJĄ WIELKĄ MOC

Podskórnie czułam to już od dziecka.

Już jako mała dziewczyna miałam swój zeszyt ze słowami. Początkowo były to słowa rodziców, urywki  z bajek, z czasem – cytaty z książek, fragmenty z filmów lub wykładów znanych lub mniej znanych osób. Do dzisiaj zapisuję wszystko, co wzbudzi moją uwagę. Nie zawsze są to naukowe wywody, czasami to zwykły żart, zabawny tekst – bo takie też są potrzebne w naszym życiu.
Ta fascynacja słowem i jego działaniem na psychikę zaowocowała studiami z dziedziny psychologii. 

W podobnym stopniu co umysł ludzki fascynowały mnie kolory i forma. Pędzel, ołówek, marker są nieodzowną częścią mojego życia. W wieku 15lat wygrałam Międzynarodowy Konkurs Młodych Artystów w Tokio, gdzie spośród 61 tysięcy prac zdobyłam nagrodę specjalną - Super Gold Medal. Kolejne lata przyniosły również wyróżnienia krajowe.

Dziś łączę obie te pasje.
Przenoszę słowa na tabliczki i tkaniny – nadając im artystyczną formę.

Wiem, że słowa pracują na nasze życie, na nasz sukces, nadają kształt naszym marzeniom. Wszystko, co chcesz osiągnąć musisz najpierw ubrać w słowa.

Każdy z nas ma jakieś cele, wartości, marzenia i coś co go napędza, motywuje.
Dla jednych będzie to mądry cytat, dla innych pikantny tekst w formie żartu. Bez wzglądu jednak na formę, motywacja nie jest trwała – tak samo jak kąpiel, dlatego (jak sugerował Zig Ziglar) jest zalecana codziennie.

Moje tabliczki to takie codzienne psychologiczne potykacze. Za każdym razem jak Twój wzrok potknie się o tekst na tabliczce, twój umysł musi się zatrzymać i skupić na tym co na niego działa.

Witam Cię na mojej stronie!
Będzie mi niezwykle miło wykonać dla Ciebie tak osobisty element wystroju wnętrza.

Magda


Niedawno odwiedzone

Brak produktów